Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - трикотаж двунитка зверху та плащівки знизу
- вільного покрою, відрізне по талії
- комір V-образний
- рукав вшитий
- оздоблена спереду буквеним принтом та намистинами
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 56 | 130 | 122 | 172 | 53 | 104 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Із завищеною талією |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 172 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват грудей | 130 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 55% COTTON 40%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




