Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки AYSEL:
- комбіноване з трикотажу, тканини-масла та гіпюру
- вільного покрою
- комір круглий
- рукав вшитий
- оздоблена гіпюром, буквеним принтом
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 60 | 136 | 130 | 142 | 60 | 100 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 100%POLYESTER |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Гіпюр |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




