Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий трикотажний светер турецької торгівельної марки SCLASS:
- ментолового кольору з геометричним орнаментом
- круглий виріз горловини
- добре зігріває та захищає в холодну пору
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та светра манжети
Розміри 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват бедер | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 56 | 112 | 106 | 108 | 65 | 66 | 73 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | М'ятний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 52% VISCON 21%POLYAMID 27%PBT |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L/XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴




