Комфортно, стильно, практично!
Модна сучасна модель кросівок відомої турецької торгівельної марки MARCELLA:
- виглядають елегантно та дорого, можуть поєднуватися з будь-яким одягом та надійно слугувати Вам щодня
- колір чорний з кольоровим орнаментом
- дуже легкі та зручні
- висока якість матеріалів сприяє тривалому строку служби взуття, роблячи його гарним та зручним
- матеріал верху - натуральна перфорована шкіра
- устілка та обкладка - шкіряні
- надзвичайно зручна та комфортна платформа з ущільненою п'яткою
- підошва виготовлена зі щільного, досить пружного матеріалу
- на шнурівці, що дозволяє носити їх жінкам з будь-якою висотою підйому
Висота платформи під п!яткою 3,5 см., під стопою 2,5 см.
Таблиця розмірів
| Розміри | 38 | 39 | 40 |
| Довжина устілки (см.) | 24,5 | 25,5 | 26,5 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marcella |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Прошивка | Ні |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 24.5 см |
| Перфорація | Так |
| Тип носка | Закритий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Мембрана | False |
| Супінатор | True |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Форма миска/носка | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 337,50 ₴




