Взуття для тих, хто любить комфорт!
Почувати себе королевою бажає практично кожна жінка. Правильно підібране взуття до Вашого одягу допоможе Вам завершити образ та надати йому особливу привабливість. Вона допомагає створити образи, в яких одна і та ж дама виглядає абсолютно по-різному.
Стильні та красиві жіночі черевики - чудове рішення для холодної зими.
Модна сучасна модель стильних черевиків відомої турецької торгівельної марки ALPINO:
- зручна стійка платформа чудово підкреслять індивідуальність та витонченість будь-якої жінки
- підошва виготовлена з пружного, досить щільного матеріалу
- виглядають елегантно та дорого, будуть надійно служити Вам щодня
- висока якість матеріалів сприяє тривалому строку служби взуття, робить його гарним та зручним
- матеріал верху - натуральна шкіра та замша
- повномірні, підійдуть на широку ногу
- на шнуровці - підійде на ніжку з будь-яким підйомом
- устілка хутрова
Таблиця розмірів
| Розміри | 38 | 40 |
| Довжина устілки (см.) | 25 | 27 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpino |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Довжина устілки | 25 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 4 см |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Обхват голінища | 35 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Шнурівка |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Перфорація | Ні |
| Мембрана | Ні |
| Прошивка | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴



