Взуття для тих, хто любить комфорт!
Почувати себе королевою бажає практично кожна жінка. Правильно підібране взуття до Вашого одягу допоможе Вам завершити образ та надати йому особливу привабливість. Вона допомагає створити образи, в яких одна і та ж дама виглядає абсолютно по-різному.
Стильні та красиві жіночі теплі кросівки - чудове рішення для холодної зими.
Модна сучасна модель стильних теплих кросівок відомої турецької торгівельної марки FAST STEP:
- зручна стійка платформа чудово підкреслять індивідуальність та витонченість будь-якої жінки
- підошва виготовлена з пружного, досить щільного матеріалу
- виглядають елегантно та дорого, будуть надійно служити Вам щодня
- висока якість матеріалів сприяє тривалому строку служби взуття, робить його гарним та зручним
- матеріал верху - натуральна шкіра
- спортивного стилю
- відповідає стандартній розмірній сітці
- на шнуровці - підійде на ніжку з будь-яким підйомом
- всередині утеплені натуральним хутром
Таблиця розмірів
| Розміри | 38 | 39 |
| Довжина устілки (см.) | 24 | 25 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast Step |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Зима |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Стиль | Спортивний |
| Вид устілки | Хутряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Вологозахист | Так |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Масловідштовхувальне просочення | Так |
| Прошивка | Ні |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 24 см |
| Перфорація | Ні |
| Тип носка | Закритий |
| Матеріал устілки | хутро |
| Мембрана | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Фасон підбора | Танкетка |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴




