Створи свій джинсовий стиль!
Всупереч трендам та віянням, джинсова спідниця не перестає бути модною. І сьогодні вона не втрачає актуальності. Така спідниця ідеальна для створення повсякденних образів.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова спідниця.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових спідниць, які добре підходять для створення стильних луків та поєднуються з будь-яким верхом.
Джинсова спідниця відомої турецької торгівельної марки MISS NASYA:
- виготовлена зі стрейчового джинсу сонячного жовтого кольору
- позаду дві робочих кишені
- без застібки
- ззаду шліца
- на широкому поясі
- доповнюється поясом
Розмір 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина |
| 52 | 86 | 102 | 61 |
| 54 | 90 | 106 | 61 |
| 56 | 94 | 110 | 61 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Вид спідниці | Міді |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Жовтий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 67% COTTON 30% POLYESTER 3%ELASTAN |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 61 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L-XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




