Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна сукня з довгим рукавом відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- стане улюбленою річчу в гардеробі
- модель вільного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких, але в той же час щільних матеріалів - чудовий вибір
- чорного кольору, комбінована з бавовняної тканини та щільної стрейчової
- пряме донизу
- оздоблене аплікаціями та стрічками
- по боках дві великих робочих накладних кишені
- довгий рукав закінчується манжетом на гудзику
Розміри 62.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) | Довжина рукава (від горловини) |
| 62 | 140 | 138 | 150 | 125 | 74 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 150 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 72% СOTTON 23% NYL 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Аплікація |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴




