Створи свій джинсовий стиль!
Практична і зручна прохолодними літніми вечорами і незамінна восени і навесні, жіноча джинсова куртка завжди актуальна і безмежно люблять модницями. Залишається одним із самих популярних і універсальних елементів гардеробу. Джинсова куртка підходить абсолютно всім, поєднується з більшістю стилів і завжди виглядає актуально.
Модна джинсова куртка турецької торгової марки TRIESTE - це можливість стати володаркою відмінною речі, які підкреслюють Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м'якості та комфорту
- підкреслена жіночність і елегантність, якісне пошиття
- виготовлена з досить щільного джинса
- створює різноманіття образів практично з будь-яким нарядом
- пряма донизу
- оздоблена камінцями, стразами, квітковим орнаментом
- капюшон вшитий, не знімається
- комір - стійка
- застібка-блискавка по всій довжині виробу
- рукав довгий
- спереду дві робочих прорізних кишені
- асиметрична - спинка довша
Розміри 48, 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 116 | 114 | 126 | 57 | 70 | 86 |
| 50 | 120 | 118 | 130 | 58 | 70 | 86 |
| 52 | 124 | 124 | 134 | 58 | 71 | 87 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 97%COTTON 3%LYCRA |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 87 см |
| Довжина рукава вироба | 57 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴




