Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка бововняна сорочка темно-синього кольору турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлена з тонкої бавовняної тонкої тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, оздоблена квытами з тканини та виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав короткий
- на потайних гудзиках
- асиметрична - спинка довша
- по боках невеликі розрізи
- боки заокруглені
Розміри 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 126 | 124 | 126 | 24 | 67 | 78 |
| 52 | 130 | 128 | 130 | 24 | 68 | 79 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Склад | 65% COTTON 30%POLY 5%ЕА |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики, Потайна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Ширина виробу | 124 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




