Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина темно-синього кольору, приємна до тіла
- в бічних швах дві робочих кишені
- прикрашена нашитим воланом
- знизу закінчується манжетом з розрізами по боках
Розміри 48, 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукави |
| 48 | 108 | 102 | 114 | 91 | 100 | 23 |
| 50 | 114 | 110 | 120 | 92 | 101 | 23 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 30% POLYESTER 65% COTTON 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




