Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина кольору фуксія, приємна до тіла
- збоку дві робочих кишені
- застібка - гудзики по всій довжині виробу
- відрізне по талії
- рукав цільнокройний, закінчується манжетом
Розміри 50, 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукави (від горловини) |
| 50 | 100 | 92 | 114 | 97 | 101 | 33 |
| 52 | 104 | 98 | 118 | 98 | 102 | 33 |
| 54 | 110 | 104 | 120 | 98 | 102 | 34 |
| 56 | 114 | 104 | 124 | 98 | 102 | 36 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Фасон сукні | Приталене |
| Стиль | Діловий |
| Колір | Фуксія |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 40% POLYESTER 55% COTTON 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




