Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий джинсовий костюм - двійку, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з гарної курточки та вільної спідниці.
Стильний джинсовий костюм оверсайз відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR:
- виготовлений з м"якої джинсової тканини , приємної та дотик
- укорочена курточка вільного крою знизу на резинці
- широка спідниця на резинці в стилі бохо
- в бокових швах спідниці дві робочих кишені
- курточка теж має дві робочих врізних кишені
- костюм оздоблений принтом
- застібка - гудзики та блискавка
- на курточці оригінальний відкладний комір
Розміри 56, 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина куртки (спинка) | Довжина рукава | Довжина спідниці |
| 56 | 126 | 128 | 68 | 59 | 98 |
| 60 | 140 | 140 | 70 | 62 | 100 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Колір | Джинс |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 97%COTTON 3%EA |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Принт, Гудзики |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | спідниця, Куртка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴



