Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий джинсовий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з куртки та штанів з високою посадкою.
Стильний брючний джинсовий костюм відомої турецької торгівельної марки M DE POMPADUR :
- виготовлений з м"якої джинсової тканини червоного кольору, приємний на дотик
- куртка класичного крою, оздоблена стрічками, кульцями та кольоровим принтом
- застібка куртки - гудзики
- на куртці дві робочі накладні кишені та дві робочі врізні кишені
- рукав 3/4
- брюки зверху на резинці, дещо завужені донизу
- брюки оздоблені кольоровим принтом
- в брюках ззаду дві робочі накладні кишені
Розміри 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина куртки (спинка) | Довжина рукава | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 52 | 126 | 122 | 114 | 63 | 45 | 114 | 97 | 72 |
| 54 | 132 | 132 | 120 | 63 | 45 | 120 | 97 | 72 |
| 56 | 138 | 134 | 124 | 63 | 45 | 124 | 98 | 73 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 114 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Куртка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 97%COTTON 3%EA |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 45 см |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки, Принт, Гудзики |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Куртка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 72 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴




