Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з блузону та широких штанів з високою посадкою.
Стильний брючний костюм відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлений з м"якої легкої тканини червоного кольору, приємний та дотик
- блузон широкий, з цільнокрійним рукавом
- застібка блузона - гудзики
- блузон асиметричний - спинка довша
- брюки широкі, на резинці зверху
- костюм оздоблений принтом та гудзиками
- в брюках дві робочих кишені
- на блузоні дві оригінальні накладні робочі кишені
Розміри 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина блузону (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват талії (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 52 | 158 | 140 | 74 | 54 | 100 | 99 | 66 |
| 54 | 166 | 148 | 75 | 56 | 110 | 100 | 66 |
| 56 | 170 | 154 | 76 | 56 | 114 | 100 | 66 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 33%COTTON 64%POLYESTER 3%EA |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Блуза |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴




