Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий костюм - двійку, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з вільного светра та прямої спідниці.
Стильний костюм відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлений з м"якого трикотажу кольору електрик, приємного та дотик
- светр вільного крою з горловиною-стійкою
- спідниця пряма, без підкладки
- светр прикрашений намистинами
- спідниця на широкій резинці
Розміри 48.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина светра (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват стегон | Довжина спідниці |
| 48 | 128 | 100 | 56 | 75 | 110 | 66 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Светр |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Електрик |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 52% VISCON 21% POLYAMID 27% PBT |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




