Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина кольору хакі, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- прикрашена аплікаціями у вигляді горохів
- без застібки
Розміри 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукави |
| 56 | 132 | 140 | 160 | 90 | 98 | 28 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56 |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 30% POLYESTER 65% COTTON 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




