Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина соковитого зеленого кольору, приємна до тіла
- в бічних швах дві робочих кишені
- спущена лінія плеча
- прикрашена аплікацією, стразами
- на бретелях
Розміри 50, 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукава |
| 50 | 110 | 114 | 122 | 118 | 28 |
| 52 | 116 | 116 | 126 | 119 | 28 |
| 54 | 122 | 120 | 128 | 120 | 29 |
| 56 | 128 | 128 | 136 | 121 | 29 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Стиль | Family Look |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Відкриті плечі |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 30% POLYESTER 65% COTTON 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Прозорі вставки, Аплікація, Стрічки, Волани |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴




