Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий костюм - двійку, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з футболки та широкої спідниці.
Стильний костюм відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлений з бавовняної тканини, приємної та дотик
- класична футболка білого кольору з салатовим принтом
- спідниця широка, без підкладки, оздоблена квітами з тканини
- на спідниці дві робочих врізних кишені
- спідниця на широкій резинці
Розміри 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина футболки (спинка) | Довжина рукава | Довжина спідниці |
| 48 | 108 | 108 | 59 | 24 | 85 |
| 50 | 114 | 110 | 61 | 24 | 85 |
| 52 | 120 | 112 | 61 | 25 | 86 |
| 54 | 126 | 116 | 62 | 25 | 86 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Спідниця |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Салатний |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 65% COTTON 30% POLYESTER 5% EA |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Футболка, спідниця |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴





