Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча футболка відомої турецької торгівельної марки KAZEE:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- білого кольору з використанням рослинного візерунка з вишивки та стразів, зі вставками з сітки
Розміри М, L, ХL, ХXL.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| М | 112 | 102 | 32 | 60 |
| L | 116 | 104 | 32 | 62 |
| ХL | 120 | 108 | 34 | 62 |
| ХXL | 124 | 112 | 34 | 62 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 95%PAMUKLU 5%ELASTAN |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вишивка, Гіпюр |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 32 см |
| Ширина виробу | 112 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴




