Стиль твого літа!
Стильний літній довгий сарафан великих розмірів турецької торгівельної марки MARISIS:
- для жінок з пишними формами, виконаний з легкої тканини
- яскравого салатового забарвлення з рюшами
- чудово підійде як для святкових заходів, так і для літнього відпочинку
- вільний фасон ідеально виглядає на будь-якому типі фігури та приховує її недоліки
- з відкритими лініями плечей та рукавів
- в бокових швах дві робочих кишені
- спереду два невеликих розрізи
Розміри 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (спинка) |
| 54 | 118 | 130 | 140 | 114 |
| 56 | 126 | 130 | 142 | 115 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 65% COTTON 30%POLYESTER 5% EA |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Розрізи, Рюші |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴




