Створи свій яскравий образ!
Представляємо Вам жіночий брючний костюм, який поєднує стиль, комфорт і функціональність. Цей костюм створений для активних жінок, які цінують якість та модний вигляд у своїх нарядах.
Комплект складається з блузону та штанів з високою посадкою.
Стильний брючний костюм відомої турецької торгівельної марки MARISIS:
- виготовлений з м"якої легкого шифону, приємний та дотик
- складається з блузону, майки та широких брюк-палаццо
- блузон в орнамент з горошку, з зав'язками на рукавах
- блузон без застібки
- брюки на широкій резинці, без застібки
- в брюках дві робочих кишені
Розміри 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина блузону (спинка) | Довжина рукава (від горловини) | Обхват стегон (брюки) | Довжина брюк (зовнішня) | Довжина брюк (внутрішня) |
| 52 | 110 | 98 | 78 | 42 | 138 | 114 | 82 |
| 54 | 120 | 100 | 78 | 44 | 140 | 114 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Діловий костюм |
| Обхват стегон | 140 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Верх | Блузон |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шифон |
| Склад | 65%COTTON 30%POLYESTER 5%EA |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава вироба | 42 см |
| Фасон рукава | Летюча миша |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Штани, Блуза, майка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Довжина крокового шва | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴




