Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки CHIC SHE:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з марлівки — чудовий вибір на літо
- тканина білого кольору, приємна до тіла
- подвійне, не просвічується
- прикрашена гіпюром та принтом
Розміри 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина: рукава |
| 54 | 124 | 134 | 160 | 128 | 37 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 100% COTTON |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Мережива, Гіпюр |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴




