Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча футболка відомої турецької торгівельної марки C&M:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- чорного кольору з використанням рослинного візерунка зі стразів та намистин
- комбінована з бавовняної тканини та легкого трикотажу
Розміри 60, 62.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| 60 | 152 | 145 | 154 | 46 | 76 |
| 62 | 156 | 148 | 154 | 46 | 76 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 152 см |
| Обхват талії | 146 см |
| Обхват стегон | 154 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 100%KETEN |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 46 см |
| Ширина виробу | 152 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴




