Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина жатка білого кольору з чорним абстрактним малюнком, приємна до тіла
- в бокових швах дві робочих кишені
- застібка - блискавка
- відрізне по талії, під пояс
Розміри 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 54 | 128 | 114 | 160 | 119 | 30 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Приталене |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 30% POLYESTER 65% COTTON 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Складки, Тиснення, Пояс |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴




