Стиль твого літа!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне кольорове літнє плаття великого розміру з коротким рукавом відомої турецької торгової марки MARISIS:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель вільного покроя, завдяки тканині дає змогу носити її жінкам із будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів — чудовий вибір на літо
- тканина білого кольору з чорними горохами, приємна до тіла
- спереду дві робочих накладних кишені
- застібка - гудзики
- відрізне по талії, під пояс
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава (від горловини) |
| 50 | 120 | 102 | 130 | 118 | 41 |
| 52 | 124 | 108 | 134 | 118 | 42 |
| 54 | 128 | 116 | 146 | 119 | 44 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Коктейльне плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Стрейч коттон |
| Фасон сукні | Приталене |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Цільнокроений |
| Склад | 30% POLYESTER 65% COTTON 5% ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Складки, Пояс |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴




