Створи свій джинсовий стиль!
Практичний і зручний прохолодними літніми вечорами і незамінний восени і навесні, жіночий джинсовий кардиган завжди актуальний і безмежно люблячий модницями. Залишається одним із самих популярних і універсальних елементів гардеробу. Джинсовий кардиган підходить абсолютно всім, поєднується з більшістю стилів і завжди виглядає актуально.
Модний джинсовий кардиган турецької торгової марки TRIESTE - це можливість стати володаркою відмінною речі, які підкреслюють Вашу індивідуальність:
- якісні матеріали з натуральної бавовни, які дарують відчуття м'якості та комфорту
- підкреслена жіночність і елегантність, якісне пошиття
- виготовлена з досить щільного джинса графітового кольору
- створює різноманіття образів практично з будь-яким нарядом
- дещо розширений донизу
- оздоблена кольоровим принтом та декоративними гудзиками
- капюшон знімається
- застібка-блискавка по всій довжині виробу
- рукав довгий, закінчується манжетом
- спереду дві робочих накладних кишені
Розміри 56, 58, 60.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 56 | 130 | 132 | 140 | 54 | 89 |
| 58 | 134 | 134 | 144 | 55 | 89 |
| 60 | 136 | 136 | 144 | 55 | 90 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trieste |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 97%COTTON 3%LYCRA |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Графіт |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Драпіровка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 89 см |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Ширина виробу | 130 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴




