Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - трикотаж зверху та плащівки знизу
- вільного покрою, відрізне по талії
- комір круглий
- рукав вшитий, закінчується рюшею
- оздоблена спереду квіткою з тканини
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 52 | 120 | 114 | 172 | 35 | 115 |
| 54 | 122 | 116 | 174 | 36 | 116 |
| 56 | 124 | 118 | 176 | 37 | 117 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Із завищеною талією |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 174 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | З рюшів |
| Склад | 65% COTTON 30%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Рюші, Волани, Квіти з тканини |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴




