Модно виглядати - не розкіш!
Тепла, зручна та гарна куртка - основа жіночого зимового гардеробу. Вона поєднується і зі спідницями, і з теплими зимовими сукнями, гарно виглядає як з класичними брюками, так і з джинсами. Тому куртка залишається улюбленим жіночим одягом для багатьох жінок.
Ми пропонуємо Вам не тільки гарні куртки, але й практичні - бо куртка повинна не тільки прикрашати, але й зігрівати.
Модна сучасна модель зимової жіночої куртки відомої турецької торгівельної марки AYSEL:
- довга, пряма донизу
- рукав та куртка понизу стягуються
- легка, але в той же час тепла, на стьоганій підкладці
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
- по тканині принт
- дві зручних врізних кишені на блискавці
- капюшон знімається
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 126 | 128 | 132 | 66 | 94 | 102 |
| 52 | 132 | 134 | 138 | 68 | 94 | 103 |
| 54 | 134 | 136 | 142 | 68 | 94 | 103 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 100%POLIESTER |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 103 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 126 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном, З карманом, На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴




