Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий трикотажний светер турецької торгівельної марки KAZEE:
- шоколадного кольору з рослинним орнаментом
- комір - стійка
- з коротким рукавом
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та светра манжети
- оздоблений вишивкою та стразами
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват бедер | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 116 | 114 | 122 | 24 | 64 | 69 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Шоколадний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 92% VISCON 8%ELIT |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Вишивка |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




