Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светр - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светр стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светрів.
Теплий жіночий светр з ангори турецької торгівельної марки KAZEE:
- чорного кольору
- без прикрас
- з круглим коміром
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та светера манжети
Розмір S.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| S | 96-116 | 94-114 | 61-68 | 54-64 | 59-69 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kazee |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | 97% ANGORE 3%ELASTANE |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Виріз-човник |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




