Створи свій стиль!
В холодну пору теплий та затишний светер - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти светер, який відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року теплий затишний светер стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних светерів.
Теплий жіночий светер з ангори турецької торгівельної марки KAZEE:
- світло-коричневого кольору з геометричним орнаментом
- ворот круглий, який зігріває та захищає шию
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу светра та рукава манжети
- оздоблений камінчиками та намистинами
Розмір S.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| S | 104-114 | 100-110 | 50-55 | 53-58 | 65-70 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kazee |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | 100%POLYEMIDE |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




