Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки CADRELLI:
- виготовлене з м"якої тканини
- в стилі бохо
- комір круглий
- рукав вшитий, три чверті
- оздоблена аплікаціями та декоративними стрічками
- без застібки
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 52 | 108 | 114 | 132 | 45 | 129 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Cadrelli |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон сукні | Максі |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 95% VISCON 5%LYCRA |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Вишивка |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴




