Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки LUANI:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини
- вільного покрою, пряме донизу
- комір круглий
- рукав вшитий, з підкладкою з сітки
- оздоблена спереду квіткою з тканини
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 108 | 116 | 128 | 48 | 96 |
| 50 | 112 | 116 | 132 | 48 | 97 |
| 52 | 114 | 120 | 136 | 48 | 97 |
| 54 | 118 | 124 | 140 | 48 | 98 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Креп-шовк |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 128 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Розкльошений |
| Склад | 73% COTTON 23%NAYLON 4%ELASTANE |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




