Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки M DE POMPADUR:
- виготовлене з м"якої люриксової тканини
- вільного покрою
- комір фігурний
- рукав вшитий, закінчується аплікацією
- оздоблена спереду складочками та прикрасами
- в бокових швах дві робочих кишені
- матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 60, 62, 64.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 60 | 134 | 138 | 180 | 45 | 110 |
| 62 | 136 | 140 | 182 | 47 | 110 |
| 64 | 138 | 142 | 184 | 48 | 111 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | MD.DE.POMPADUR |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Сріблястий |
| Тип тканини | Люрекс |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 60 |
| Обхват стегон | 180 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Фасон рукава | Широкий |
| Склад | 97% COTTON 3%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки, Аплікація |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴




