Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки M DE POMPADUR:
- виготовлене з м"якої трикотажної тканини з вставками з сітки
- вільного покрою
- комір круглий
- з капюшоном з сітки
- рукав вшитий, закінчується манжетом з буквеним принтом
- низ закінчується сіткою та манжетами по боках
- в бокових швах дві робочих кишені
- матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 62, 64, 66.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 62 | 138 | 142 | 154 | 55 | 135 |
| 64 | 140 | 142 | 156 | 56 | 135 |
| 66 | 144 | 148 | 162 | 58 | 136 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Ділове плаття |
| Виробник | MD.DE.POMPADUR |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Вільний крій |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват стегон | 154 см |
| Обхват талії | 142 см |
| Обхват грудей | 138 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Широкий |
| Склад | 80% VISCON 5%ELASTANE 15% POLYESTER |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Шнурівка, Сітка |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴




