Створи свій стиль!
В холодну пору тепла та затишна туніка - обов"язкова покупка. Він здатен зігріти Вас як ніхто інший. Залишається знайти туніку, яка відповідає Вашому стилю та поєднується з максимумом речей.
В цю пору року тепла затишна туніка стає головним героєм гардеробу.
Ми пропонуємо Вам різноманітні варіанти модних та якісних тунік.
Тепла жіноча туніка з ангори турецької торгівельної марки KAZEE:
- жовтого кольору, з орнаментом зі стразів та вишивки
- горловина - хомут
- добре зігріває та захищає в холодну пору
- добре розтягується, м"який та еластичний
- знизу рукава та туніки манжети
- спереду дві робочих накладних кишені
Розміри M.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (перед) | Довжина виробу (спинка) |
| М | 100-112 | 96-116 | 106-120 | 64-74 | 68-78 | 72-82 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kazee |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Жовтий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Ангора |
| Склад | 97% ANGORA LOOK POLYAMIDE 3%ELASTANE |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-хомут |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




