Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки MARISIS:
- виготовлене з щільної тканини
- вільного покрою, відрізне по талії
- комір сорочковий
- рукав вшитий, можливо зробити коротшим
- оздоблена гудзиками та рюшами
- в бокових швах дві робочих кишені
- асиметричне - спинка довша
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50, 52, 54, 56.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 104 | 100 | 148 | 49 | 112 |
| 52 | 110 | 108 | 154 | 49 | 112 |
| 54 | 116 | 112 | 160 | 49 | 112 |
| 56 | 122 | 120 | 164 | 50 | 113 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Креп-шовк |
| Фасон сукні | Із завищеною талією |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 148 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Склад | 65% COTTON 30%POLYESTER 5%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Рюші, Волани, Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴




