Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча нарядна легка блуза-сорочка турецької торгової марки SYD LINE:
- виготовлена з тонкої тканини білого кольору
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- рукав 3/4, закінчується манжетом
- застібка - гудзики
- комір сорочковий
- прикрашена яскравим квітковим принтом
Розміри 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 116 | 112 | 116 | 44 | 64 |
| 52 | 120 | 114 | 120 | 44 | 65 |
| 54 | 122 | 118 | 124 | 45 | 65 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Креп-сатин |
| Склад | 95% POLYESTER 5%ELASTAN |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 44 см |
| Ширина виробу | 116 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




