Створи свій джинсовий стиль!
Джинсова куртка, на відміну від класичної - річ універсальна та практична. Куртки з деніму радують своєю міцністю та довговічністю. Вони поєднуються практично з усіма речами з Вашого гардеробу за рахунок різноманітності колірних рішень і цікавих фактур.
Однією з найпопулярніших моделей є класична джинсова куртка.
Ми пропонуємо Вам моделі джинсових курток, які добре підходять для створення романтичних луків та поєднуються і з сукнями, і з легкими спідницями.
Джинсова куртка відомої турецької торгівельної марки DARKWIN:
- виготовлена з легкого еластичного джинсу сірого кольору
- в бокових швах дві робочі кишені
- застібка - блискавка
- комір - стійка
- оздоблена драпіровкою
- рукав - вшитий, 3/4
Розмір 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина (спинка) |
| 52 | 124 | 122 | 130 | 50 | 64 |
| 54 | 132 | 130 | 136 | 51 | 65 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkwin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% TENCEL |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 64 см |
| Довжина рукава вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 122 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴




