Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична сорочка скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча легка сорочка турецької торгової марки DARKWIN:
- виготовлена з легкої літньої тканини
- закрита модель сорочки для тих, что притримується яскравого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- А-силуету
- рукав до ліктя
- застібка - гудзики
- в бокових швах дві робочих кишені
- асиметрична - спинка довша
Розміри 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 52 | 120 | 136 | 160 | 55 | 102 |
| 54 | 124 | 140 | 164 | 56 | 103 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват талії | 136 см |
| Обхват стегон | 160 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 75% COTTON 21%PA 4%ЕА |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 102 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Ширина виробу | 120 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



