Стильна мода для пишних красунь!
Зараз складно знайти жінку, в гардеробі якої немає хоча б однієї блузки або сорочки. І романтичні особи, і бізнес-леді, і прихильниці спортивного стилю вибирають цей предмет одягу.
Класична блуза скриє занадто повні стегна або слабко виражену талію. При цьому образ набуває додаткової легкості.
Створюйте стильні ансамблі, створюючи завжди актуальний та бездоганний образ, який легко перетворити!
Жіноча нарядна легка блуза турецької торгової марки DARKWIN:
- виготовлена з тонкої трикотажної тканини
- закрита модель блузи для тих, что притримується яскравого стилю, виглядає дуже витончено та вишукано. Оригінально та дуже модно!
- оригінальний спущений рукав, закінчується манжетом
- без застібки
- комір сорочковий
- прикрашена принтом, стразами, камінчиками та намистинами
- знизу по боках стягується
Розміри 62, 64.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 62 | 148 | 142 | 142 | 47 | 78 |
| 64 | 152 | 144 | 146 | 47 | 78 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkwin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 62 |
| Обхват талії | 142 см |
| Обхват стегон | 142 см |
| Обхват грудей | 148 см |
| Фасони | Подовжена |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 92% VISKOSE 8%ELASTANE |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | До ліктя |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 47 см |
| Ширина виробу | 142 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴




