Це чудовий доказ того, що спорт та мода - ключові тенденції сучасності - здатні ужитися в одному наряді...
Вітровка з яскравим принтом турецької торгівельної марки TRIESTE:
- чудовий захист від негоди, особливо в період непередбачуваного міжсезоння
- можна поєднуватися з будь-якими речами
- легка, зручна, стильна
- рукав - реглан
- знизу рукава та по низу вітровки - манжет
- без утеплювача
- спереду - дві робочих кишені
- застібка - блискавка по всій довжині виробу
Розміри 48, 50, 52, 54.
Таблиця розмірів
| Розмір | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу (спинка) |
| 48 | 114 | 110 | 104 | 74 | 63 |
| 50 | 116 | 114 | 108 | 74 | 64 |
| 52 | 120 | 116 | 114 | 77 | 65 |
| 54 | 122 | 120 | 118 | 78 | 65 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trieste |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100%POLY |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Різні кольори |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 110 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З капюшоном, На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴




