Дозволь собі більше стилю!
У гардеробі кожної жінки є такий елемент одягу, як футболка. Оригінальний дизайн з використанням яскравих принтів, написів, сітки, стрічок дозволяє виділятися Вам серед інших. Футболка була та залишається одним з найпопулярніших предметів гардеробу. Футбока чудово поєднується з усім, чим завгодно - з джинсами, брюками, леггінсами, бріджами, спортивними штанами та навіть спідницями. Футболка швидше належить до спортивного стилю одягу, але, тим не менше, вона непогано виглядає і з класичними брюками, і навіть в комплекті з діловим костюмом.
Наші футболки вільного крою, тому підійдуть для пишних красунь, які раніше не могли дозволити собі носити облягаючі моделі.
Стильна жіноча футболка відомої турецької торгівельної марки DARKWIN:
- якісні матеріали, які дарують відчуття м"якості та комфорту
- сонячного жовтого кольору з використанням принту
Розміри 58, 60.
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава (від горловини) | Довжина виробу |
| 58 | 134 | 132 | 130 | 46 | 73 |
| 60 | 138 | 132 | 132 | 46 | 73 |

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 132 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | 2XL/3XL |
| Колір | Жовтий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Склад | 95%POLYESTER 5%LYCRA |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Бісер, Лазерна обробка |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 46 см |
| Ширина виробу | 130 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 650 ₴




