Дозволь собі більше стилю!
Плаття — це візитна картка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без нього немислимо гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильне плаття з рукавом турецької торгової марки DARKWIN:
- виготовлене з м"якої бавовняної тканини - щільного трикотажу
- прямого покрою
- комір круглий
- рукав вшитий
- оздоблене спереду квітковим принтом
- в бокових швах дві робочих кишені
- натуральні матеріали надають відчуття м'якості та комфорту
Розміри 50.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват груди | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина рукава | Довжина виробу (спинка) |
| 50 | 114 | 120 | 130 | 63 | 95 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 75% COTTON 21%POLYESTER 4%ELASTANE |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Так |
| Виробник | Darkwin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴




