Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова святкова сукня великого розміру з довгим рукавом відомої турецької торгівельної марки FERVENTE:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель выльного покрою, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір
- тканина - шифон кремового кольору, приємна до тіла
- рукав вшитий, вільний
- на підкладці
Розміри 48, 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) | Довжина рукава |
| 48 | 100 | 92 | 124 | 120 |
35 |
| 50 | 104 | 98 | 126 | 121 | 35 |
| 52 | 110 | 100 | 128 | 121 | 36 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Fervente |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Кремовий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон сукні | Пряме |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 124 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴




