Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна молодіжна святкова сукня відомої турецької торгівельної марки FERVENTE:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель з високим коміром, підкреслює струнку фігуру
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір
- тканина - шифон кремового кольору, приємна до тіла
- носиться без бюстгалтера
- на підкладці
Розміри 42, 44, 46.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) |
| 42 | 92 | 70 | 84 | 88 |
| 44 | 94 | 74 | 90 | 88 |
| 46 | 96 | 78 | 92 | 88 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Fervente |
| Міжнародний розмір | XS-L |
| Колір | Кремовий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон сукні | Прилеглого силуету |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват стегон | 84 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Довжина сукні | Коротке / міні |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴



