Стиль твого літа!
Сукня - це візитівка жінки, яка відкриває перед нею будь-які двері. Без неї немислимий гардероб сучасної жінки. Створіть неповторний образ, повний елегантної жіночності та шарму!
Стильна кольорова святкова сукня великого розміру відомої турецької торгівельної марки FERVENTE:
- стане улюбленою річчю в гардеробі
- модель - імітація піджака та спідниці, завдяки тканині дає можливість носити її жінкам з будь-яким типом фігури та власниць великих розмірів
- виготовлена з легких матеріалів - чудовий вибір
- тканина - сатин салатового кольору, приємна до тіла
- без рукава
Розміри 48, 50, 52.
Таблиця розмірів
| Розміри | Обхват грудей | Обхват талії | Обхват стегон | Довжина виробу (по спинці) |
| 48 | 104 | 82 | 118 | 122 |
| 50 | 106 | 90 | 122 | 124 |
| 52 | 108 | 90 | 124 | 124 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Виробник | Fervente |
| Міжнародний розмір | XL-2XL |
| Колір | Салатний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон сукні | Напів-прилеглого силуету |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% POLYESTER |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Довжина сукні | По щиколотку |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴




